Przejdź do stopki

Rozbudowa i przebudowa budynku remizy Ochotniczej Straży Pożarnej w Jastrzębi z przeznaczeniem rozbudowy na garaż, zlokalizowanego na działce nr 740 w miejscowości Jastrzębia Gmina Ciężkowice

Treść

Nazwa zadania: „Rozbudowa i przebudowa budynku remizy Ochotniczej Straży Pożarnej w Jastrzębi z przeznaczeniem rozbudowy na garaż, zlokalizowanego na działce nr 740 w miejscowości Jastrzębia Gmina Ciężkowice”. 

Źródło współfinansowania: „Małopolskie OSP 2021” – Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego

Data zawarcia umowy o dofinansowanie zadania: 12.08.2021 r.

Wartość zadania: 204 859,83 zł

Kwota dofinansowania: 60 000,00 zł

Jednostka realizująca: Gmina Ciężkowice

Okres realizacji zadania: zakończenie projektu 31 grudnia 2021 r.
 
Opis zadania:
Zakres zadania rozbudowy i przebudowy budynku remizy Ochotniczej Straży Pożarnej w Jastrzębi z przeznaczeniem rozbudowy na garaż, zlokalizowanego na działce nr 740 w miejscowości Jastrzębia Gmina Ciężkowice.
 
Cele projektu:
Celem projektu jest przebudowa i rozbudowa remizy Ochotniczej Straży Pożarnej w Jastrzębi. Przedmiotem inwestycji jest rozbudowa i przebudowa dwukondygnacyjnego budynku, niepodpiwniczonego, budowanego w technologii tradycyjnej, murowanej z przeznaczeniem na garaż. 
 
LOKALIZACJA
Gmina Ciężkowice - remiza OSP Jastrzębia.
 
Projekt współfinansowany ze środków Województwa Małopolskiego na realizację prac budowlano-remontowych w remizach strażackich w 2021r.

395170