Przejdź do stopki

Małopolskie Centrum Edukacji Ekologicznej w Ciężkowicach rozpoczyna współpracę z Uniwersytetem Pedagogicznym w Krakowie!

Małopolskie Centrum Edukacji Ekologicznej w Ciężkowicach rozpoczyna współpracę z Uniwersytetem Pedagogicznym w Krakowie!

Treść

 

2 marca 2023 roku, Burmistrz Gminy Ciężkowice - Stanisław Kuropatwa oraz Prorektor ds. Kształcenia i  Rozwoju dr hab. Robert Stawarz, prof. Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie, podpisali porozumienie o współpracy, pomiędzy Gminą Ciężkowice, a Uniwersytetem Pedagogicznym im. Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie.

W spotkaniu udział wzięli także przedstawiciele Centrum Usług Turystycznych i Komunalnych
w Ciężkowicach - Andrzej Jarocha, dyrektor oraz Monika Kwaśniewicz, kierownik ds. edukacji ekologicznej.

Zakres umowy, obejmujący współpracę w dziedzinie nauczania, działalności naukowo-badawczej, realizowany będzie przy współpracy z Centrum Usług Turystycznych i Komunalnych w Ciężkowicach, w ramach działalności Małopolskiego Centrum Edukacji Ekologicznej. Prowadzona będzie wymiana doświadczeń w metodyce nauczania i edukacji, wykłady, seminaria nauczycieli akademickich i pracowników naukowych. Ważnym elementem współpracy będzie również organizowanie i prowadzenie praktyk i staży studenckich.

Więcej informacji na oficjalnej stronie uczelni pod adresem https://www.up.krakow.pl/uniwersytet/aktualnosci/5497-porozumienie-z-gmina-ciezkowice. Zachęcamy do odwiedzin.

Zdjęcia

257518