Przejdź do stopki

Posprzątaj z nami Małopolskę 2023!

Posprzątaj z nami Małopolskę 2023!

Treść

Posprzątaj z nami Małopolskę 2023!

Dbasz o swoje najbliższe otoczenie? Chcesz, żeby Twoja dzielnica, miasto, wieś lub powiat były wspaniałymi miejscami do odpoczynku i turystyki? Wiesz, jak szkodliwe jest zaśmiecanie terenów zielonych? Przyłącz się do inicjatywy Urzędu Marszałkowskiego i posprzątaj z nami Małopolskę!

W dniach 17 marca – 21 kwietnia 2023 roku organizowana będzie druga edycja wydarzenia pn.: ”Posprzątaj z Nami Małopolskę”. Poprzednia edycja okazała się wielkim sukcesem: udział wzięło ponad 35 000 wolontariuszy z prawie 90 małopolskich gmin. Zebraliśmy wspólnie ponad trzy tony odpadów, kontenery wypełnione porzuconymi w lesie wielkimi gabarytami i sterty zużytych opon samochodowych, ale przede wszystkim zyskaliśmy piękniejsze i bardziej przyjazne tereny zielone.

Do udziału zapraszamy wszystkich, którym na sercu leżą problemy związane z zanieczyszczeniem środowiska oraz edukacja ekologiczna.

Na portalu Facebook powstała dedykowana akcji strona: @Posprzątaj z nami Małopolskę – główny kanał komunikacji z uczestnikami wydarzenia, miejsce wymiany doświadczeń, publikowania zdjęć i relacji z akcji sprzątania w Państwa okolicy.

Zapraszamy do udziału!

Szczegóły pod adresem: https://www.malopolska.pl/aktualnosci/srodowisko/posprzataj-z-nami-malopolske-2023

#posprzątajznamimałopolske  #posprzątajMYmałopolske

313479