Przejdź do stopki

SALA ŚLUBÓW W CIĘŻKOWICACH W NOWEJ ODSŁONIE

SALA ŚLUBÓW W CIĘŻKOWICACH W NOWEJ ODSŁONIE

Treść

Zawierający związek małżeński w Urzędzie Stanu Cywilnego w Ciężkowicach mogą złożyć przysięgę w nowocześnie urządzonej,  klimatyzowanej sali ślubów, która doczekała się gruntownego remontu.

O potrzebie odświeżenia i urządzenia, na nowo, sali ślubów w Ciężkowicach mówiło się od dawna. Poprzednia nie była elegancka, a jej wystrój zdradzał znaczny upływ czasu i nie odpowiadał współczesnym standardom. To już przeszłość. Obecnie, na nowożeńców i ich gości, czeka elegancka sala, w kolorystyce złamanej bieli i odcieniach szarości, przełamanej zielenią foteli. Odświeżone, jasne wnętrze, z drewnianą podłogą i klimatycznym oświetleniem, wyposażone jest w klimatyzację, nowoczesny system nagłaśniający oraz, wspomagającą osoby z dysfunkcją słuchu, pętlę indukcyjną.

Wejście do budynku urzędu, prowadzące do sali ślubów pozbawione jest jakichkolwiek barier architektonicznych, a w jej najbliższym sąsiedztwie urządzona została toaleta, dostosowana dla osób z niepełnosprawnością, dzięki czemu w uroczystości ślubnej mogą uczestniczyć również osoby starsze, czy mniej sprawne ruchowo.

Sala ślubów w nowej odsłonie jest bez wątpienia miejscem godnym zawarcia związku małżeńskiego, bezpiecznym oraz dostępnym dla wszystkich osób uczestniczących w ceremonii. 

fot. Renata Miłkowska
313479