Przejdź do stopki

Zaproszenie na koncert finałowy Orkiestry Dętej OSP im. Jana Muchy w Ciężkowicach podczas Pożegnania Lata w Amfiteatrze!

Zaproszenie na koncert finałowy Orkiestry Dętej OSP im. Jana Muchy w Ciężkowicach podczas Pożegnania Lata w Amfiteatrze!

Treść

Już w najbliższą niedzielę odbędzie się Pożegnanie Lata w Amfiteatrze Letnim w Ciężkowicach. W harmonogramie finałowy koncert Ciężkowickiej Orkiestry Dętej!

"Serdecznie zapraszamy na występ naszej orkiestry, który będzie zwieńczeniem pracy na lipcowych warsztatach orkiestrowych realizowanych dzięki funduszom z V edycji BO Małopolska. Zaprezentujemy nowo opracowany materiał pełen znanych i lubianych melodii, które zanuci każdy!" - czytamy na oficjalnym profilu Orkiestr Dętej OSP im. Jana Muchy w Ciężkowcach na Facebook'u.

Pełen harmonogram wydarzenia:

  • 17:00 - Występ Kapeli "ISKRA" z Podegrodzia
  • 18:00 - Koncert Orkiestry Dętej im. Jana Muchy z Ciężkowic
  • 19:30 - Zabawa taneczna z zespołem "Granda Squad"

Przypominamy, że wydarzeniem poprzedzającym Pożegnianie Lata bedzie IV edycja zlotu samochodów zabytkowych pn. Klasyczne Ciężkowice, która odbędzie się na terenie Parku Zdrojowego im. Burmistrza Zbigniewa Jurkiewicza. Szczegóły wydarzenia dostępne są pod adresem https://ciezkowice.pl/pl/502/329/iv-klasyczne-ciezkowice-zlot-pojazdow-zabytkowych.html​.

 

Grafika: Oficjalny profil Orkiestr Dętej OSP im. Jana Muchy w Ciężkowcach (Facebook)

313488