Przejdź do stopki

Komunikat Dzielnicowego Komisariatu Policji w Ciężkowicach

Komunikat Dzielnicowego Komisariatu Policji w Ciężkowicach

Treść

Komunikat Dzielnicowego Komisariatu Policji w Ciężkowicach asp. szt. Piotra Witek

Dzielnicowy Komisariatu Policji w Ciężkowicach asp.szt. Piotr Witek realizując wniosek  mieszkańców wskazany w Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa poprzez działanie priorytetowe dotyczące zapobieganiu zakłócaniu ładu i porządku publicznego oraz nieprawidłowe parkowanie w miejscowości Bruśnik rejon parkingów zlokalizowanych przy Kościele pw. NMP Wniebowziętej oraz Szkole Podstawowej wdrożył działanie w celu wyeliminowania negatywnych zachowań dla społeczeństwa.

Dlatego zwracam się o wszelką pomoc w celu wyeliminowania zagrożeń, negatywnych zachowań w szczególności łamanie przepisów porządkowych poprzez przekazywanie informacji pod numer telefonu Komisariatu Policji w Ciężkowicach: 478312360 bądź bezpośrednio do dzielnicowego asp.szt. Piotra Witek   tel. 604890926.

 


 

Komunikat Dzielnicowego Komisariatu Policji w Ciężkowicach mł. asp. Dawida Smagacz

Dzielnicowy Komisariatu Policji w Ciężkowicach mł. asp. Dawid Smagacz realizując działanie priorytetowe dotyczące poprawy bezpieczeństwa i ograniczenia zjawiska braku nadzoru nad psami przez ich właścicieli poprzez dążenie do uświadomienia właścicielom o ich obowiązkach oraz zagrożeniach, jakie mogą spowodować ich zwierzęta  poruszające się bez żadnego nadzoru wdrożył działanie w celu wyeliminowania negatywnych zachowań dla społeczeństwa.          

Dlatego zwracam się z prośbą do mieszkańców o wszelką pomoc w celu wyeliminowania zagrożenia, poprzez przekazywanie informacji pod numer telefonu Komisariatu Policji w Ciężkowicach: 478312360 bądź bezpośrednio do dzielnicowego mł. asp. Dawid Smagacz tel. 604-881-230, jak również korzystając z Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa.

 

452839