Przejdź do stopki

Spotkanie autorskie z Anną Sakowicz

Treść

Miejsko- Gminna Biblioteka Publiczna w Ciężkowicach serdecznie zaprasza na spotkanie autorskie z Anną Sakowicz, pisarką i autorką popularnej powieści z cyklu Złodziejka marzeń, które odbędzie się 6 października br. (Piątek) w ciężkowickim Ratuszu.

Anna Sakowicz jest polską pisarką, autorką powieści obyczajowych, która ukończyła filologię polską i pracowała jako doradca metodyczny polonistów oraz redaktorką naczelną pisma pedagogicznego „Wokół Szkolnych Spraw”.

Twórczość literacką rozpoczęła w 2014 r. W tym samym roku przeprowadziła się do Starogardu Gdańskiego. Debiutowała tomem opowiadań „Żółta tabletka”. W 2014 roku wydała także swoją pierwszą powieść „Złodziejka marzeń”.Pisze powieści obyczajowe oraz utwory dla dzieci. W swoim dorobku ma nagrodzoną przez portal Granice.pl książkę „To się da!”, Szepty dzieciństwa”, „Niedomówienia”, „Postawić na szczęście”, „Dogonić miłość”. Do literatury dziecięcej autorstwa A. Sakowicz należą książki: „Leniusiołki”, „Wiewiórka Julia i magiczny orzeszek”.

Uwielbia kolekcjonować stare książki, jeździ na rowerze. Pisanie jest jej największym marzeniem. Kocha to, czym się zajmuje i stara się korzystać z życia, na ile tylko się da.

 

452838