Przejdź do stopki

Ciężkowice w konkursie „Turystyczne Skarby Małopolski” – rusza głosowanie!

Ciężkowice w konkursie „Turystyczne Skarby Małopolski” – rusza głosowanie!

Treść

 

Ruszyło głosowanie na turystyczne skarby Małopolski – oddaj swój głos i zadecyduj kto zostanie tegorocznym Laureatem!

Ideą konkursu „Turystyczne Skarby Małopolski” jest wyłonienie i nagrodzenie najbardziej atrakcyjnych, nowatorskich i przyjaznych dla turysty goszczącego w Małopolsce przedsięwzięć i inicjatyw, dzięki którym Województwo Małopolskie jest najchętniej odwiedzanym polskim regionem.

W IV edycji konkursu ‘Turystyczne Skarby Małopolski” na najlepsze oferty i produkty turystyczne Województwa Małopolskiego Gmina Ciężkowice zgłosiła swoje kandydatury w dwóch kategoriach:

Miejsce z klimatem – miejscowość lub gmina turystycznaGmina Ciężkowice

Dzieje się – wyjątkowe wydarzenie turystyczne – Międzynarodowy Festiwal Wikliny w Ciężkowicach

 

Głosowanie potrwa do 27.09.2022 r. Na stronie https://konkurs.visitmalopolska.pl/konkursy-4/glosowanie swój głos możesz oddać tylko raz – na jednego kandydata w ramach każdej z kategorii konkursowych. Pamiętaj, aby po wypełnieniu i wysłaniu formularza do głosowania dokonać jego zatwierdzenia przez kliknięcie w link aktywujący, który otrzymasz na Twój adres e-mail - dzięki temu Twój głos trafi tam, gdzie trzeba i zostanie policzony.

Laureatów i wyróżnionych w konkursie wybiorą osoby głosujące i Kapituła. Ogłoszenie wyników nastąpi podczas uroczystej gali, która odbędzie się do dnia 28 października 2022 r. 

Laureaci oraz kandydaci wyróżnieni w każdej kategorii konkursowej zostaną objęci kampanią promocyjną realizowaną przez Małopolską Organizację Turystyczną w roku następującym po roku, w którym konkurs został rozstrzygnięty.

Ponadto, laureat w kategorii „Miejsce z klimatem – miejscowość lub gmina turystyczna" otrzyma nagrodę Marszałka Województwa Małopolskiego

w wysokości 100 000 zł

 

Serdecznie zachęcamy do głosowania!    

 

Więcej informacji na temat konkursu znajduje się pod adresem https://konkurs.visitmalopolska.pl.                 

313488