Przejdź do stopki

Ciężkowice mają swój „Magnes Turysty”!

Ciężkowice mają swój „Magnes Turysty”!

Treść

Magnes Turysty to projekt powstały z myślą o turystach, kolekcjonerach i zbieraczach odwiedzających miasta w całej Polsce. Dzięki współpracy z lokalnymi samorządami, instytucjami i przedsiębiorcami Magnes Turysty może trafić do każdego miasta w Polsce.

Magnes jest w 100% produktem polskim. Wykonany z biodegradowalnego, wytrzymałego ekoplastiku jest bezpieczny dla środowiska. Dzięki przemyślanemu rozmiarowi (wymiary karty kredytowej) magnes dobrze wygląda na lodówce i zmieści się do portfela. Część magnetyczna jest wytrzymała i nie pozostawia zabrudzeń.

Magnes stanowi idealną pamiątkę potwierdzającą pobyt w danym mieście. Forma projektu - kolekcja - jest zachętą do poznawania zakątków Polski. Dobrze znane, duże metropolii i malownicze małe miasteczka - każde z nich znajduje swój ślad w kolekcji.

Jest nam niezmiernie miło poinformować Państwa, iż Magnes Turysty z Ciężkowic można już oficjalnie nabyć w trzech punktach sprzedaży:

Adres punktu

Godziny sprzedaży

Park Zdrojowy im. Burmistrza Zbigniewa Jurkiewicza

(ul. Spokojna 9, 33-190 Ciężkowice)

od 1 października do 31 marca

w godzinach 9:00– 18:00

od 1 kwietnia do 30 września

w godzinach 8:00 – 21:00

Skamieniałe Miasto w Ciężkowicach (ul. Krynicka, 33-190 Ciężkowice)

w sezonie turystycznym:

poniedziałek-piątek, godz. 8:00-18:00

sobota-niedziela, godz. 8:00-19:00

Muzeum Przyrodnicze im. Krystyny
i Włodzimierza Tomków w Ciężkowicach (ul. 3-go Maja 34, 33-190 Ciężkowice)

od poniedziałku do piątku

w godzinach od 9.00 do 18.00

oraz w weekendy: sobota - niedziela

w godz. 10.00 - 18.00

 

Park Zdrojowy im. Burmistrza Zbigniewa Jurkiewicza, Ławeczka I.J. Paderewskiego czy Czarownica to tylko niektóre z charakterystycznych dla Ciężkowic miejsc upamiętnionych na magnesie. Serdecznie zachęcamy do nabycia produktu oraz do dzielenia się zdjęciami magnesu na tle ulubionych zakątków Pogórza za pomocą portalu społecznościowego Facebook oznaczając zdjęcie #magnesturystyzciezkowic.

Powiększ swoją kolekcję lub rozpocznij ją razem z malowniczymi Ciężkowicami!

 

Więcej na temat Magnesów Turysty z całej Polski  dowiesz się odwiedzajac oficjalną stronę projektu www.magnesturysty.pl lub na Facebook'u Magnes Turysty.

fot. Renata Miłkowska

257416