Przejdź do stopki

Podpisano umowę na opracowanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej w ramach SIM

Podpisano umowę na opracowanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej w ramach SIM

Treść

W dniu 30 sierpnia 2022 roku w Brzesku, miało miejsce oficjalne podpisanie umowy na opracowanie wielobranżowej dokumentacji projektowo-kosztorysowej dla zadania "Budowa budynku mieszkalnego wielorodzinnego na działce nr 861 w m. Ciężkowice” w ramach programu Społecznych Inicjatyw Mieszkaniowych (SIM).

Spółkę SIM Małopolska, zajmującą się przygotowaniem i budową budynków wielorodzinnych, powołało w sierpniu zeszłego roku 16 gmin: Brzesko, Borzęcin, Ciężkowice, Dąbrowa Tarnowska, Gnojnik, Gorlice, Korzenna, Miechów, Rabka-Zdrój, Ryglice, Stary Sącz, Trzciana, Tuchów, Wieliczka, Wierzchosławice, Zakliczyn.

Wykonawcą dokumentacji została firma: Plan3D Adrian Bogutczak ul. Wólczańska 19, 90-731 Łódź. Całkowita wartość umowy wynosi 184 377,99 zł brutto. W Ciężkowicach do dyspozycji oddanych zostanie 30 lokali mieszkalnych o zróżnicowanym metrażu, będących alternatywą dla osób o niskich dochodach oraz małej zdolności kredytowej.

Wizualizacja budynku oraz zagospodarowania terenu dostępna jest pod adresem: https://simmalopolska.pl/inwestycja/inwestycja-gmina-ciezkowice/.

Nabór wniosków mieszkańców planowany jest na przełomie miesięcy września/października. Oficjalna informacja o otwarciu naboru ukaże się już wkrótce. W związku z tym zachęcamy do śledzenia strony www.ciezkowice.pl, a także do odwiedzin oficjalnej strony www.simmalopolska.pl, na której na bieżąco pojawiają się informacje dotyczące nie tylko naszej gminy, ale także pozostałych gmin biorących udział w projekcie.

 

257505