Przejdź do stopki

Komunikat Dzielnicowego Komisariatu Policji w Ciężkowicach

Komunikat Dzielnicowego Komisariatu Policji w Ciężkowicach

Treść

Komunikat asp. szt. Piotra Witek

Dzielnicowy Komisariatu Policji w Ciężkowicach asp. szt. Piotr Witek realizując wniosek  mieszkańców oraz władz samorządowych poprzez działanie priorytetowe dotyczące zapobieganiu zakłócaniu ładu i porządku publicznego w miejscowości Bruśnik rejon wieży widokowej wraz z wiatą oraz parkingiem przypomina o właściwym zachowaniu się na terenie tych obiektów oraz przestrzeganiu przepisów wynikających z kodeksu wykroczeń w szczególności porządkowych.

Rejon wieży widokowej to miejsce o dużym natężeniu ruchu pieszego i kołowego. Ponadto w jego obrębie przebywa duża ilość osób, w tym turystów odwiedzających to miejsce.

Dlatego zwracam się o wszelką pomoc w celu wyeliminowania zagrożeń, negatywnych zachowań poprzez przekazywanie informacji pod numer telefonu Komisariatu Policji w Ciężkowicach: 478312360 bądź bezpośrednio do dzielnicowego asp. szt. Piotra Witek tel. 604890926.

 

Komunikat mł. asp. Dawida Smagacz

Dzielnicowy Komisariatu Policji w Ciężkowicach mł. asp. Dawid Smagacz realizuje wniosek mieszkańców wskazany w Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa poprzez działanie priorytetowe dotyczące ograniczeniem zagrożeń wynikających z nieprawidłowego parkowania w strefie zamieszkania w miejscowości Ciężkowice ul. Rynek wraz z ulicami przyległymi.

W rejonie rynku wraz z ulicami przyległymi odbywa się ruch pojazdów o dużym natężeniu, ponadto w jego obręb przybywa duża ilość turystów wraz z pojazdami odwiedzającymi to miejsce.

Nieprawidłowo zaparkowane pojazdy stwarzają zagrożenie bezpieczeństwa dla ruchu pieszego i utrudniają ruch kołowy.

Dlatego zwracam się o wszelką pomoc w celu wyeliminowania zagrożenia, poprzez przekazywanie informacji pod numer telefonu Komisariatu Policji w Ciężkowicach: 478312360 bądź bezpośrednio do dzielnicowego mł. asp. Dawid Smagacz tel. 604-881-230

313479