Przejdź do stopki

Zaproszenie do udziału w konkursie "Cudowna Moc Bukietów"

Zaproszenie do udziału w konkursie

Treść

Ruszyła rejestracja zgłoszeń do konkursu fotograficzno-internetowego na najpiękniejszy bukiet zielny pt. „Cudowna Moc Bukietów”, pielęgnujący tradycję święta Matki Boskiej Zielnej.  Zgłoszenia konkursowe powinny obejmować dwa zdjęcia bukietu (z góry i z boku) oraz wypełnioną kartę zgłoszenia (z wyjątkiem pola „numer zgłoszenia”). Bukiet konkursowy powinien zawierać wyłącznie zioła, kwiaty i owoce zebrane samodzielnie, niedozwolone jest używanie materiałów sztucznych i kupionych. Zgłoszenia można przesyłać do 12 sierpnia do północy w wiadomości na Facebook wydarzenia lub w wiadomości na adres e-mail info@instytutdziedzictwa.pl.

Oprócz konkursu internetowego organizowany jest jak co roku konkurs na żywo w Podstolicach, który odbędzie się obok Kościoła pw. Ducha Świętego w Podstolicach. Swoje bukiety mogą Państwo składać od godziny 8.00 do 12.00. Od godziny 10.00 będzie odbywał się program artystyczny, ekologiczny i botaniczny, a w nim m.in. rozmowy o tradycji święcenia bukietów zielnych.

Gorąco zapraszamy do nadsyłania swoich zgłoszeń do konkursu internetowego oraz wzięcia udziału w wydarzeniu w Podstolicach.

 

Karta zgłoszenia udziału (pobierz)

Regulamin konkursu internetowego (pobierz)

Regulamin Podstolice 2022 (pobierz)

 

 

313487