Przejdź do stopki

Operacja CZYSTA RZEKA

Treść

24 kwietnia od godziny 10:00 na terenie naszej gminy Ciężkowice odbędzie się akcja „Operacja Czysta Rzeka”. Wydarzenie polega na zbieraniu śmieci w pobliżu rzeki Białej Tarnowskiej. Akcja jest społeczna. Udział może wziąć każdy kto chciałby przyczynić się do zmiany swojej najbliższej okolicy.

Aby wziąć udział w wydarzeniu należy zarejestrować się (co najmniej tydzień wcześniej!!!) na stronie operacjarzeka.pl. Każdy uczestnik projektu ma zapewnione worki na śmieci, rękawiczki oraz pamiątkową koszulkę. Na terenie gminy Ciężkowice można je pobrać w trzech punktach: w Muzeum Przyrodniczym, przy wejściu do Skamieniałego Miasta oraz w restauracji Spiżarnia w Zborowicach.

Dodatkowo dla każdego uczestnika akcji Centrum Kultury i Promocji Gminy Ciężkowice oraz restauracja Spiżarnia przeznaczyły dodatkowe bonusy.  Tego dnia bilety do Muzeum Przyrodniczego oraz Skamieniałego Miasta będą za darmo (tylko dla uczestników wydarzenia). Restauracja Spiżarnia zapewnia 10% zniżki dla swoich klientów (tylko tych biorących udział w akcji).

Zapraszamy do wzięcia udziału w „Operacji”.

313486