Przejdź do stopki

Piąta edycja Budżetu Obywatelskiego Województwa Małopolskiego

Treść

W dniu 14 maja rozpoczęło się głosowanie w piątej edycji Budżetu Obywatelskiego Województwa Małopolskiego. Z terenu gminy Ciężkowice do głosowania zakwalifikował się wniosek Orkiestry Dętej im. Jana Much działającej przy Ochotniczej Straży Pożarnej w Ciężkowicach. Orkiestra ma szansę zdobyć grant w wysokości 150 tysięcy złotych na zakup instrumentów i zorganizowanie warsztatów.

 

 

Głosowanie potrwa miesiąc – do 14 czerwca 2021 roku. Każdy mieszkaniec Małopolski, który ukończył 16 lat może oddać głos na wybrane przez siebie zadanie. W tym wypadku zachęcamy oczywiście do oddania głosu na:
 
TAR 3 - Ciężkowicka orkiestra: nowe instrumenty - nowe brzmienie.
Zakup instrumentów muzycznych i warsztaty dla orkiestry dętej
 
Aby oddać swój głos należy kliknąć poniższy link i wypełnić formularz:
 
Gdyby ktoś z Państwa chciał włączyć się w zbieranie podpisów proszony jest o kontakt z Centrum Kultury i Promocji Gminy Ciężkowice lub bezpośrednio z kapelmistrzem Tomaszem Tabaszewskim.
Innym sposobem oddania głosu jest uzupełnienie karty do głosowania i wrzucenie jej do jednej z urn postawionych w punktach do głosowania. Poniżej przedstawiamy listę punktów, zlokalizowanych najbliżej mieszkańców Pogórza, w których można zagłosować w ramach 5. edycji Budżetu Obywatelskiego Województwa Małopolskiego:
  1. Agenda zamiejscowa UMWM, Tarnów, al. Solidarności 5-9;
  2. Agenda zamiejscowa UMWM, Nowy Sącz, ul. Jagiellońska 52;
  3. Urząd Miejski w Gorlicach, Rynek 2;
Głosy można oddać także korespondencyjnie, przesyłając wypełnioną kartę do głosowania na adres Urzędu Marszałkowskiego lub do jednej z jego agend zamiejscowych, z dopiskiem na kopercie: „BUDŻET OBYWATELSKI”.
 
Adres urzędu w Krakowie:
Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego
ul. Racławicka 56, 30-017 Kraków
 
Adresy agend zamiejscowych:
Nowy Sącz – ul. Jagiellońska 52, 33-300 Nowy Sącz
Tarnów – al. Solidarności 5-9, 33-100 Tarnów
 
W tym wypadku trzeba jednak pamiętać, że o ważności głosu decyduje data jego wpływu do urzędu – a nie data stempla pocztowego. Jeśli głos dotrze po 14 czerwca 2021 roku, zostanie uznany za nieważny!
 
32169